پایگاه خبری تحلیلی طنان

پایگاه خبری تحلیلی طنان
  سه شنبه، 8 آذر 1401
  Tuesday, 29 November 2022
25 دی 1400, 09:25

اگر فردی یک بطری بر روی چرخ خودرو گذاشته باشد به چه معناست؟

دزد ها و سارقان اتومبیل روش های گوناگونی برای دزدی دارند، یکی از این روش ها قرار دادن یک بطری آب روی یکی از چرخ های خودرو شماست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنان ، همه ما می دانیم که سارقان خودرو از روش های مختلفی برای دزدیدن خودرو استفاده می کنند. یکی از روش ها که رواج کمتری داشته و از این رو ممکن است اطلاعات کمتری نیز درباره آن داشته باشید قرار دادن یک بطری بر روی تایر ماشین شماست.

اگر فردی یک بطری بر روی چرخ خودرو گذاشته باشد به چه معناست؟
اگر فردی یک بطری بر روی چرخ خودرو گذاشته باشد به چه معناست؟

شما ممکن است خودرو خود را در جایی پارک کرده باشید و به دنبال کارتان رفته باشید. در این زمان دزد بطری را بر روی چرخ سمت شاگرد خودرو قرار می دهد که عموما دیده نمی شود. بسیاری از افراد نیز پیش از سوار شدن به خودرو اطراف خودرو را به طور کامل چک نمی کنند از این رو کار برای دزد آسان می شود.
پس از اینکه خودرو خود را روشن کرده و حرکت می کنید متوجه می شوید که صدای عجیبی از چرخ سمت دیگر خودرو می آید و در نتیجه ایستاده و همانطور که خودرو روشن است از آن خارج می شوید تا چرخ را کنترل کنید.
در همین زمان دزد به سرعت وارد خودرو شما شده که احتمالا در آن نیز باز است و در نتیجه آن را از شما می دزدد. حتی در مواردی که خودرو شما به طور کامل ربوده نشود ممکن است سارق اشیائ قیمتی موجود در خودرو شما مانند گوشی همراهتان را بدزدد.
مهم ترین پیشنهاد برای جلوگیری از این اتفاق این است که پیش از سوار شدن به خودرو حتما گشتی سریع اطراف آن بزنید و اگر با مورد مشکوکی مواجه شدید با پلیس تماس حاصل کنید.
همچنین در شرایطی که متوجه چیز عجیبی در مورد خودرو خود شدید و در حال رانندگی بودید بهتر است هنگام چک کردن مشکل پیش آمده حتما خودرو خود را خاموش کرده و در خودرو را قفل کنید. بدین طریق سارقان خودرو شما را رها خواهند کرد و مشکلی پیش نخواهد آمد.

انتهای پیام / شناسه خبر : [15-010908] / پایگاه خبری تحلیلی طنان
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
فونت ایران
این وبسایت به صورت قانونی از فونت ایران‌سنس (حرفه‌ای) استفاده میکند.