پایگاه خبری تحلیلی طنان

پایگاه خبری تحلیلی طنان
  دوشنبه، 17 بهمن 1401
  Monday, 6 February 2023
17 آذر 1400, 19:42 فرماندار شهرکرد :

​ابلاغ ۱۳۱ ميليارد تومان اعتبار مصوب به شهرستان شهرکرد

فرماندار شهرستان شهرکرد در جلسه کميته برنامه‌ريزی شهرستان از ابلاغ ۱۳۱ ميليارد تومان اعتبار مصوب به این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنان به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرکرد: جلسه کميته برنامه‌ريزی این شهرستان با هدف توزيع اعتبارات محروميت‌زدايی و بررسی پيشرفت فيزيکی پروژه های عمرانی سال 1400 برگزار گرديد.

فرماندار شهرستان شهرکرد در این نشست گفت : در سال جاری اعتبارات تملک دارايیبه مبلغ ۶۹ ميليارد تومان از محل اعتبارات استانی، متوازن و جرائم راهنمايی و رانندگی جهت اجرای۲۰۲ پروژه، مبلغ ۱۵ ميليارد تومان اعتبار از محل اعتبارات در اختيار نماينده مردم در مجلس شورای اسلامی جهت اجرای هفت پروژه و مبلغ ۶.۶ ميليارد تومان اعتبار از محل اعتبارات آب روستایی، عشايری و راه روستايی شهرستان جهت اجرای ۱۱ پروژه پيش‌بينی شده است.

عبدالعلی ارژنگ افزود : اعتبارات محروميت زدايی ابلاغیبه شهرستان به مبلغ ۴۰ ميليارد تومان می‌باشد که در قالب فصول بهداشت، آموزش و حمل و نقل توزيع خواهد شد که از اين مبلغ ۶.۵ ميليارد تومان جهت اجرای چهار پروژه راه روستايی، ۱.۲۱ ميليارد تومان جهت پروژه‌های فصل آموزش و ۲.۱۳ ميليارد تومان جهت پروژه‌های فصل بهداشت به منظور تکميل و تجهيز مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان پيش‌بينی شده است که در مجموع تا کنون مبلغ ۱۳۱ ميليارد تومان اعتبار مصوب به شهرستان شهرکرد ابلاغ گرديد .

در ادامه فرماندار شهرکرد اصلاح در شاخص‌های فصل توسعه مسکن، عمران، شهری و روستايی را از موضوعات مهم و محرک توسعه روستايی دانست و خطاب به مديران دستگاه‌های اجرايی تسريع در مبادله موافقتنامه های عمرانی اعتبارات ابلاغی و ارائه گزارش از پيشرفت فيزيکی پروژه ها به منظور احصاء موانع و رفع مشکلات را مهم و اساسی برشمرد.

انتهای پیام / شناسه خبر : [10-011117] / پایگاه خبری تحلیلی طنان
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
فونت ایران
این وبسایت به صورت قانونی از فونت ایران‌سنس (حرفه‌ای) استفاده میکند.